Hakkımızda
Üst Yönetim
Garanti Bankası
BBVA
Doğuş Grubu
Kamuyu Aydınlatma Esaslarına İlişkin Duyuru
Garanti Yatırım Yetki Belgesi
Finansal Bilgiler
Yasal Bilgiler
 • Üst Yönetim

  Tecrübeli yönetim kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz

  Zeki Şen

  Genel Müdür

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Zeki Şen, Marmara Üniversitesi Bankacılık Yüksek Lisans derecesine sahiptir.1989-1996 yılları arasında Emlakbank’ta çeşitli görevlerde yer almış ve kariyerine 1996 yılından itibaren Koçbank’ta devam etmiştir. 1998 yılında Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Hazine Bölümü Müdürü olarak görevine grup içinde devam etmiş olup, devamında Koç Portföy ‘de Özel Portföy Yönetimi Grup Müdürü görevini sürdürmüştür. 2006 yılında Garanti Bankası Yatırım Bankacılığı Bölümü’nde Birim Müdürlüğü görevini üstlenen Sayın Şen, 2012-2014 yılları arasında Garanti Portföy Yönetimi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak kariyerine devam etmiştir. 2015 Nisan ayından itibaren Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini yürütmektedir.

   

  Utku Ergüder

  Genel Müdür Yardımcısı  – Satış ve Pazarlama

  Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olan Utku Ergüder, Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansına sahiptir. 2000 yılında Garanti bünyesine katılan Ergüder, 2004-2010 yılları arasında Ankara Yatırım Merkezi Müdürlüğünü yapmıştır. 2010-2015 yılları arasında Garanti Bankası Yatırım Bankacılığı ve Aracılık Hizmetleri Birim Müdürü olarak görev almış olup 2015 yılı Kasım ayından itibaren Garanti Yatırım Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

   

  İsmail Baydar

  Genel Müdür Yardımcısı – Operasyon ve Mali İdari İşler

  Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan İsmail Baydar, 1986 yılında Banka Teftiş Kurulunda Müfettiş Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlamış,  gruba 1991 yılında katılmış ve Garanti Bankası Menkul Kıymetler Müdürlüğü İç Denetim Bölümünde Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Aynı sene Garanti Yatırım bünyesine katılmış ve çeşitli kademelerde görev almıştır. Kendisi 1998 yılından bu yana Operasyon Bölümü Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmektedir.

   

  İbrahim Halil Öztop

  Genel Müdür Yardımcısı – Kurumsal Finansman 

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan İbrahim Öztop, Bilkent Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans derecesine sahiptir. 1995 yılında yatırım bankacılığı kariyerine başlayan ve 1999 yılında Körfezbank’a geçerek gruba katılan Öztop, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda Yatırım Bankacılığı Grup Müdürü olarak da görev yapmıştır. Garanti Yatırım bünyesinde Özel Sermaye İşlemleri Müdürü olarak çalışmış olan Öztop, 2011 yılından bu yana Kurumsal Finansman’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

   

  Güçlü Hakan Gürsoy

  Genel Müdür Yardımcısı – Hazine

  Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Lisans ve City University CASS Bussiness School Mathematical Trading and Finance Yüksek Lisans mezunudur. 1997 – 2014 yılları arasında Garanti Bankası’nda çeşitli kademelerde görev almıştır. 2014 yılında Garanti Yatırım’da çalışmaya başlayan Gürsoy, Hazine Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

   

   Alev Bosut Berrak

  Genel Müdür Yardımcısı – Araştırma 

  Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Alev Bosut Berrak, The London School of Economics’den Ekonomi alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Garanti Bankası ve Doğuş Holding’de aldığı görevlerden sonra, 2002 yılında çalışmaya başladığı Garanti Yatırım’da  Araştırma Müdürü olarak görev almıştır. 2010-2015 arasında Garanti Bankası Kurumsal Ticari Krediler çatısı altında Firma Araştırma Analiz departmanını yöneten Alev Bosut Berrak, 2015 yılı Kasım ayından itibaren Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş’de Araştırma’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmektedir.