İnsan Kaynakları Hakkında
Sosyal Olanaklarımız
İş ve Staj Başvurusu
  • İnsan Kaynakları Hakkında

    Türkiye'nin öncü Aracı Kurumu Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.'de İnsan Kaynakları Yönetimi, hedefleri doğrultusunda yenilikçi, yaratıcı ve aktif bir rol üstlenmiştir.

    İnsan Kaynaklarına verdiği değer doğrultusunda çalışanlarına konusu ile ilgili yaratıcılık imkanı sağlar, kariyer planlamasını çalışanların gösterdikleri performans doğrultusunda belirler ve yöneticilerini kendi içerisinde yetiştirmeye önem verir.

    İnsan faktörüne verdiği değerle çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesinde ve hedeflerine ulaşılması konusunda son derece destekleyicidir. Bunun için, şirket içinde düzenlediği kapalı eğitimlerin yanı sıra dış kaynaklardan sağladığı eğitim olanakları ile de çalışanlarını gerek mesleki gerekse kişisel gelişim anlamında desteklemektedir.

    Ekip çalışmasına çok önem veren kurumumuz; konusuna hakim, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, uyumlu ilişkiler kurabilen, sorumluluk sahibi ve kendisine güvenen çalışanlarımızla her geçen gün yeni başarılara imza atmaya ve alanında öncü olmaya devam etmektedir.