Copyright © 2013, Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
Gizlilik Politikamız
Güvenlik
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Kamuyu Aydınlatma Esaslarına İlişkin Duyuru
İletişim
 • Gizlilik Politikamız

  Gizliliğinize Önem Veriyoruz

  Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile yatırım işlemleri gereği, işbu Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. kurumsal web sitesi garantiyatirim.com.tr (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
  • Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından kurumumuz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. 
  • Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. 
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. sorumlu değildir.
  • Garanti Yatırım, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Garanti Yatırım’ın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır. 
  • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.'ye aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Garanti Yatırım da saklıdır. 
  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Garanti Yatırım sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda Garanti Yatırım’a danışmakta tereddüt etmeyiniz. 

  Saygılarımızla,
  Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.