“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Yarışması Hk.”
“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Yarışması Hk.”

                                                                      Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Yarışması

 

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’nın üçüncüsünü düzenliyor. Bu yıl “Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla” temasıyla yola çıkan yarışmada, 15.000 TL’ye varan ödüller sahiplerini arıyor.

Siz de yarınlarınızı bugünden hesaplamaya ve birikim yapmaya başlayın. Birikimlerinizi yatırıma dönüştürün ve hayallerinizi kucaklayın!

Kameranızı elinize alarak 3 dakikada “Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla” temamızı anlatmaya hazır mısınız? Bu yıl da yarışmaya başvuran filmlerin, tasarruf ederek yapılan birikimleri yatırıma dönüştürmenin önemini vurgulaması ve “Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla” temasını anlatması bekleniyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’nın başvuru tarihleri 1 Şubat–29 Nisan 2016 olarak belirlendi.

 

Detay için; http://www.kameraelindegelecegincebinde.com/

 

Saygılarımızla.

Last Announcements

16.02.2018, 09:07

Fleetcorp Operasyonel Taşıt Kiralama ve Turizm A.Ş.’nin (“Şirket”) yurt içinde toplam 300.000.000 TL tutarındaki ihraç tavanı içerisinde kalmak kaydıyla bir yıllık dönem içerisinde bir veya birden fazla seferde gerçekleştirilmek üzere ve halka arz edilmeksizin (nitelikli yatırımcılara satılmak amacıyla) ihraç edilecek borç...

05.02.2018, 15:33

"Sermaye Piyasası Araçlarının Satışı Tebliği’nin (II-5.2) “Halka Arz Yoluyla Gerçekleştirilen Sermaye Piyasası İhraçlarına İlişkin Satış Süreleri” başlıklı 10’uncu maddesinin 2’nci fıkrası hükmü çerçevesinde, MLP Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi halka arzına ilişkin fiyat aralığı 19,00.- TL ila 20,00.-TL olarak revize edil...

30.01.2018, 16:09

Enerjisa Enerji A.Ş’ye ait "Fiyat Tespit Raporuna İlişkin Analist Raporu" ekte bilgilerinize sunulmuştur.