Zeki Şen

Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Zeki Şen, Marmara Üniversitesi Bankacılık Yüksek Lisans derecesine sahiptir.1989-1996 yılları arasında Emlakbank’ta çeşitli görevlerde yer almış ve kariyerine 1996 yılından itibaren Koçbank’ta devam etmiştir. 1998 yılında Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Hazine Bölümü Müdürü olarak görevine grup içinde devam etmiş olup, devamında Koç Portföy ‘de Özel Portföy Yönetimi Grup Müdürü görevini sürdürmüştür. 2006 yılında Garanti Bankası Yatırım Bankacılığı Bölümü’nde Birim Müdürlüğü görevini üstlenen Sayın Şen, 2012-2014 yılları arasında Garanti Portföy Yönetimi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak kariyerine devam etmiştir. 2015 Nisan ayından itibaren Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’de Genel Müdür ve 2016 Mayıs ayından itibaren ise Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini yürütmektedir.

Utku Ergüder

Genel Müdür Yardımcısı - Satış ve Pazarlama

Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olan Utku Ergüder, Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansına sahiptir. 2000 yılında Garanti bünyesine katılan Ergüder, 2004-2010 yılları arasında Ankara Yatırım Merkezi Müdürlüğünü yapmıştır. 2010-2015 yılları arasında Garanti Bankası Yatırım Bankacılığı ve Aracılık Hizmetleri Birim Müdürü olarak görev almış olup 2015 yılı Kasım ayından itibaren Garanti Yatırım Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

 

Güçlü Hakan Gürsoy

Genel Müdür Yardımcısı - Hazine

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Lisans ve City University CASS Bussiness School Mathematical Trading and Finance Yüksek Lisans mezunudur. 1997 – 2014 yılları arasında Garanti Bankası’nda çeşitli kademelerde görev almıştır. 2014 yılında Garanti Yatırım’da çalışmaya başlayan Gürsoy, Hazine Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Alev Bosut Berrak

Genel Müdür Yardımcısı - Araştırma 

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Alev Bosut Berrak, The London School of Economics’den Ekonomi alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Garanti Bankası ve Doğuş Holding’de aldığı görevlerden sonra, 2002 yılında çalışmaya başladığı Garanti Yatırım’da  Araştırma Müdürü olarak görev almıştır. 2010-2015 arasında Garanti Bankası Kurumsal Ticari Krediler çatısı altında Firma Araştırma Analiz departmanını yöneten Alev Bosut Berrak, 2015 yılı Kasım ayından itibaren Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş’de Araştırma’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmektedir.